Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Argus G

16 hodnotení
Značka: Voopoo
€29,90 / ks €24,92 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Systém s kapacitou batérie 1000 mAh, nastaviteľným výkonom 5-25 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD SYSTÉM VOOPOO ARGUS G (25W/1000mAh)

VOOPOO ARGUS G je luxusnou elektronickou cigaretou typu Pod Systém s nastaviteľným výkonom od 5 do 25W, možnosťou presného nastavenia prívodu vzduchu a jednoduchým systémom plnenia vymeniteľnej Pod Cartridge so zabudovanou žeraviacou hlavou. Vďaka vstavanej batérii s dlhou výdržou a to až 1000 mAh, navrhnutú tak, aby vydržala dlhšie, ju nebudete musieť tak často nabíjať a poskytuje viac času vapovania medzi jej nabíjaniami. O spoľahlivý režim výkonu sa stará čip najnovšej generácie GENE. Okrem toho má multifunkčné tlačidlo s OLED obrazovkou, zaznamenávanie počtu poťahov a manuálne zamykanie/odomykanie, ktoré prinášajú vaperom väčší zážitok. Elektronická cigareta Voopoo Argus G je určená pre vapovanie štýlom MTL a má všetko, aby ste si dokonale vychutnali vašu obľúbenú e-náplň.

Banner popisu elektronickej cigarety Voopoo Argus G

Vlastnosti:

 • 1000mAh vstavaná batéria
 • OLED displej
 • Nastavenie výkonu od 5 do 25 W
 • Funkcia SMART - automatické nastavenie výkonu
 • Nastavenie prívodu vzduchu
 • Overené žeraviace hlavy ITO (vstavané)
 • Kompatibilné Cartridge s Argus Pod, Pod SE, P1 a Z
 • Technológia čipu Gene AI
 • Viaceré bezpečnostné funkcie

Procesy leštenia v nanometrovej mierke a aerodynamický dizajn zo zinkovej zliatiny zaisťujú, že ARGUS G žiari leskom, pôsobí hladko, je na pohľad príťažlivý a pohodlný do ruky. Každý detail je prepracovaný do extrému a jemnosť vzhľadu ukazuje na majstrovskú kvalitu Voopoo. Je kompaktný, odolný a vhodný na každodenné použitie.

Nastavenie elektronickej cigarety Voopoo Argus G je jednoduchá úloha. Inteligentný čip GENE AI sám zistí, ktorý Pod Cartridge ste nainštalovali a automaticky preň nastaví najideálnejší výkon. Ak však chcete výkon trocha prispôsobiť, môžete to urobiť podržaním stlačeného tlačidla. Ovládanie jedným tlačidlom, ukončí nekonečné ponuky nastavovania a rolovania a ostrý OLED displej zobrazuje hlavne dôležité informácie o stave batérie, odpore a výstupnom výkone. Ak sa vám vybije batéria, môžete ju poľahky a rýchlo nabíť pomocou 5V/1,5A nabíjania cez USB-C port.

V balení nájdete, okrem tela batérie Argus G, aj dve Pod Cartridge s objemom 2ml so vstavanými žeraviacimi hlavami. Jednu s odporom 0,7Ω, ktorá je ideálna, ak máte potrebu väčšieho hitu (viac pary). Druhá s odporom 1,2Ω je určená skôr pre dokonalé vychutnanie e-liquidu. Výmena Pod Cartridge v elektronickej cigarete je veľmi jednoduchá. Držia v tele batérie pomocou magnetov a stačí ich vysunúť a vymeniť za nové. Pre naplnenie Pod Cartridge je potrebné ich z tela batérie vysunúť, odklopiť na nich silikónovú krytku a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid.

Banner plnenia Pod Cartridge pre elektronickú cigaretu Voopoo Argus G

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pri prvom použití Pod Cartridge, odporúčame po naliatí e-liquidu, počkať aspoň 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakla.

Obsah balenia:

 • Argus G telo batérie 1000mAh
 • 0,7Ω Pod Cartridge Argus Pod 2ml
 • 1,2Ω Pod Cartridge Argus Pod 2ml
 • USB-C kábel
 • Šnúrka na krk

* E-liquid nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Banner 2 elektronickej cigarety Voopoo Argus G

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 1000 mAh
Výstupný výkon (nastaviteľný): 5 - 25 W
Výstupné napätie: 3,2 - 4,2 V
Rozsah odporu: 0,5 - 3,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/1,5A)
Rozmery: 110,9 x 25,7 x 13,55 mm
Materiál: Zliatina zinku, PCTG

Argus G prívod vzduchu

Argus G video

Balenie a video návod (Argus G)

Rodina Argus Pod

Rodina Argus Pod video 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis