Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Geekvape Soul

8 hodnotení
Značka: GeekVape
€30,90 / ks €25,75 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
21.5.2024 21.5.2024 21.5.2024 21.5.2024 21.5.2024 21.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Systém s kapacitou batérie 1500 mAh, nastaviteľným výkonom do 30 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL, RDL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD SYSTÉM GEEKVAPE SOUL (30W/1500mAh)

GEEKVAPE SOUL je pôsobivý Pod Systém s rafinovaným dizajnom a možnosťou nastavenia pomerne tesných poťahov, ktoré sú takmer rovnaké ako pri skutočnej cigarete. Krásny dizajn a jemná línia zaručujú, že budete mať v ruke kompaktnú a diskrétnu elektronickú cigaretu, ktorá do nej skvele sadne. Má integrovanú výkonnú batériu, ktorá vo svojej kategórii ponúka nadštandardnú kapacitu 1500mAh a zároveň výkon od 5W do 30W. Poskytuje tak na jedno nabitie oveľa dlhší čas používania a nie je potrebné ju tak často nabíjať. V prípade potreby nabíjania oceníte rýchly USB-C port. GEEKVAPE SOUL má pripravené ďalšie prekvapenia pre vapovanie v tých najlepších podmienkach. Umožňuje aktiváciu vapovania samotným potiahnutím z náustku, alebo pomocou tlačidla, ktoré tiež umožňuje zmeniť výkon. Elektronická cigareta ponúka variabilný výkon medzi 5-30W, ktorý je možné skontrolovať pomocou OLED displeja a slúži aj ako ON/OFF tlačidlo. Kombinácia výkonnej batérie s možnosťou nastavenia presného a aj pomerne tesného prietoku vzduchu a nastaviteľného výkonu, robí z e-cigarety Geekvape Soul atraktívnu možnosť pre vaperov, ktorí hľadajú všestranný a príjemný zážitok z vapovania. Nemôžeme nespomenúť inovatívny, horný systém plnenia a nastavenia vymeniteľnej pod cartridge. Elektronická cigareta GEEKVAPE SOUL je určená pre vapovanie štýlom MTL, ale aj utiahnutého DL (RDL) a má všetko, aby ste si dokonale vychutnali vašu obľúbenú e-náplň.

Banner elektronickej cigarety Geekvape Soul

Vlastnosti:

 • MTL aj utiahnutý DL (RDL) vaping
 • Aktivácia nádychom alebo tlačidlom
 • 1500mAh vstavaná batéria
 • Rýchle nabíjanie USB-C
 • Nastaviteľný výkon 5-30 W
 • OLED displej
 • Precízne nastavenie prívodu vzduchu
 • Pod Cartridge s horným plnením
 • Viaceré bezpečnostné funkcie

Banner displeja elektronickej cigarety Geekvape Soul

OLED displej s uhlopriečkou 0,69" a jeho grafické rozhranie je jednoduchý a informuje vás o všetkom podstatnom. Všetky nastavenia elektronickej cigarety sa vykonávajú jediným tlačidlom, čo uľahčuje jej používanie. GEEKVAPE SOUL umožňuje nastaviť výkon a ponúka ho do maximálnych 30 wattov. Zmena výkonu sa vykonáva tromi rýchlymi po sebe nasledujúcimi stlačeniami tlačidla nad displejom. Následným stlačením tlačidla zmeníte výkon smerom hore o čom vás bude informovať OLED displej. Ten umožňuje kontrolovať hodnotu aktuálne nastaveného výkonu, stav batérie, odpor pod cartridge, počet poťahov ale aj stav batérie pri nabíjaní.

GEEKVAPE SOUL je elegantnou elektronickou cigaretou s príjemným dizajnom. Má krásne tvarované telo a skvele sadne do ruky. Použitie kovových materiálov zaručuje kvalitu a dlhú životnosť, elektronická cigareta je odolnejšia voči opotrebovaniu a poškodeniu a je ideálna na každodenné používanie. Aj napriek pestrej škále farieb si vždy zachováva jednoduchý a ničím nerušený vzhľad. Disponuje rozmermi 107,85x31,45x21,5mm, je k dispozícii vo viacerých farbách a plniaca pod cartridge, ktorá je vyrobená z pevného polyméru, je dostatočne priehľadná pre kontrolu stavu e-liquidu.

Banner farieb elektronických cigariet Geekvape Soul

Elektronická cigareta GEEKVAPE SOUL sa môže pochváliť integrovanou výkonnou a vysokokapacitnou batériou, ktorá má výkon v rozmedzí od 5W do 30W a kapacitu skvelých 1500mAh. Batéria tak poskytuje na jedno nabitie oveľa dlhší čas používania a nie je potrebné ju tak často nabíjať. O stave batérie vás informuje aj OLED displej a to počas vapovania ale aj v priebehu nabíjania. Ak sa vám batéria vybije, môžete ju poľahky a rýchlo nabíť cez rýchly USB-C port.

Banner batérie a pod cartridge Geekvape Soul

V balení nájdete, okrem tela batérie GEEKVAPE SOUL, aj dve Pod Cartridge s objemom 2ml so vstavanými žeraviacimi hlavami, horným bočným plnením a možnosťou nastavenia prívodu vzduchu. Jednu s odporom 0,6Ω, ktorú využijete, ak chcete elektronickú cigaretu používať štýlom utiahnutého DL (RDL). Druhá s odporom 1Ω je určená pre štýl používania MTL, čiže šľukovania ako pri klasických cigaretách. Držia v tele batérie pomocou magnetov a v prípade plnenia je potrebné len vysunúť kryt, opatrne otvoriť silikónovú krytku a doliať e-liquid. Elektronická cigareta Geekvape Soul zvládne e-náplň s pomerom PG/VG 50/50 a aj 30/70, ktorá je hustejšia. Záleží však na odpore žeraviacej hlavy a aj teplote prostredia. Čím nižší odpor použijete, tým hustejšia môže e-náplň byť a to isté plati aj v prípade vyššej teploty prostredia. Pod Cartridge Geekvape Soul je jedinečná svojho druhu s veľmi praktickým prívodom vzduchu v jej hornej časti. Pomocou tohto malého ciferníka je možné špičkou prsta upraviť prúd vzduchu podľa potrieb vapera. Či už teda preferujete potiahnutia priamo do pľúc alebo vapovanie ústa-pľúca, je možné nastaviť si vzduch presne tak, ako vám vyhovuje.

banner-e-cigarety-geekvape-soul-pod

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG50%, pre štýl DL VG60-70%. Pri prvom použití Pod Cartridge odporúčame, aby ste po naplnení počkali, kým vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakne e-náplňou.

Obsah balenia:

 • Soul telo batérie 1500mAh
 • 0,6Ω Pod Cartridge Soul 2ml
 • 1Ω Pod Cartridge Soul 2ml
 • Krytka pre pod cartridge
 • USB-C kábel

* E-liquid nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy GeekVape
Výrobca: Geekvape
Kapacita batérie: 1500 mAh
Výstupný výkon (nastaviteľný): 5 - 30 W
Rozsah odporu: 0,3 - 3,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL / Half-DL (RDL)
Aktivácia vapovania: Potiahnutím / tlačidlom
Nastavenie prívodu vzduchu: Áno
Nabíjanie: USB-C
Rozmery: 107,85 x 31,45 x 21,5 mm

Geekvape Soul - reklamné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: