Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Oxva Oneo

3 hodnotenia
Značka: Oxva
€23,85 / ks €19,88 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
16.4.2024 16.4.2024 16.4.2024 16.4.2024 16.4.2024 16.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Systém s kapacitou batérie 1600 mAh, výkonom do 40 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL, RDL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD SYSTÉM OXVA ONEO (40W/1600mAh)

OXVA ONEO je pôsobivá celokovová elektronická cigarety typu Pod Systém s príjemným dizajnom, ktorý jej dodáva elegantný a moderný vzhľad, má krásne tvarované telo a skvele sadne do ruky. Dôležitou je integrovaná výkonná batéria, ktorá vo svojej kategórii ponúka nadštandardnú kapacitu 1600mAh a výkon až do 40W. Batéria tak poskytuje na jedno nabitie oveľa dlhší čas používania a preto nie je potrebné ju tak často nabíjať. V prípade potreby nabíjania oceníte rýchly USB-C 5V/2A port. K ovládaniu elektronickej cigarety OXVA ONEO nebudete potrebovať žiadne tlačidlo. Výkon v rozsahu 5W-40W si nastaví automaticky sama a to podľa odporu použitej pod cartridge. Vapovanie zabezpečuje automatický systém žhavenia, ktorý sa aktivuje pri každom potiahnutí. Kombinácia výkonnej batérie, prispôsobiteľných RGB farieb a nastaviteľného prietoku vzduchu robí z e-cigarety Oxva Oneo atraktívnu možnosť pre vaperov, ktorí hľadajú všestranný a príjemný zážitok z vapovania. Nemôžeme nespomenúť jednoduchý, horný systém plnenia vymeniteľnej pod cartridge. Elektronická cigareta OXVA ONEO je určená pre vapovanie štýlom MTL, ale aj utiahnutého DL (RDL) a má všetko, aby ste si dokonale vychutnali vašu obľúbenú e-náplň.

Banner elektronickej cigarety Oxva Oneo

Vlastnosti:

 • MTL aj utiahnutý DL (RDL) vaping
 • Aktivácia nádychom
 • 1600mAh vstavaná batéria
 • Rýchle nabíjanie USB-C 5V/2A
 • Výkon 5-40 W
 • Režim automatického nastavenia výkonu
 • Nastavenie prívodu vzduchu
 • Pod Cartridge s horným plnením
 • Viaceré bezpečnostné funkcie

Banner k elektronickej cigarete Oxva Oneo - Výkon

OXVA ONEO je elegantnou elektronickou cigaretou s príjemným dizajnom. Má krásne tvarované telo a skvele sadne do ruky. Použitie kovových materiálov zaručuje kvalitu a dlhú životnosť, elektronická cigareta je odolnejšia voči opotrebovaniu a poškodeniu a je ideálna na každodenné používanie. Aj napriek pestrej škále farieb si vždy zachováva jednoduchý a ničím nerušený vzhľad. Disponuje rozmermi 102x32,5x23mm, je k dispozícii vo viacerých farbách a plniaca pod cartridge, ktorá je vyrobená z pevného polyméru, je dostatočne priehľadná pre kontrolu stavu e-liquidu.

Banner farieb elektronických cigariet Oxva Oneo

Elektronická cigareta OXVA ONEO sa môže pochváliť integrovanou výkonnou a vysokokapacitnou batériou, ktorá má výkon v rozmedzí od 5W do 40W a kapacitu skvelých 1600mAh. Batéria tak poskytuje na jedno nabitie oveľa dlhší čas používania a preto nie je potrebné ju tak často nabíjať. O stave batérie vás informuje farebný LED indikátor počas vapovania ale aj v priebehu nabíjania, kedy pulzuje príslušnou farbou podľa jej aktuálnej kapacity. Ak sa vám batéria vybije, môžete ju poľahky a rýchlo nabíť pomocou 5V/2A nabíjania cez USB-C port.

Batéria elektronickej cigarety Oxva Oneo - banner

V balení nájdete, okrem tela batérie OXVA ONEO, aj dve Pod Cartridge s objemom 2ml so vstavanými žeraviacimi hlavami a horným bočným plnením. Jednu s odporom 0,4Ω, ktorú využijete, ak chcete elektronickú cigaretu používať štýlom utiahnutého DL (RDL). Druhá s odporom 0,8Ω je určená pre štýl používania MTL, čiže šľukovania ako pri klasických cigaretách. Držia v tele batérie pomocou magnetov a v prípade plnenia je potrebné najprv vysunúť kryt, potom už len stačí otvoriť silikónovú krytku a ľahko dolejete e-liquid. Elektronická cigareta Oxva Oneo zvládne e-náplň s pomerom PG/VG 50/50 a aj 30/70, ktorá je hustejšia. Záleží však na odpore žeraviacej hlavy a aj teplote prostredia. Čím nižší odpor použijete, tým hustejšia môže e-náplň byť a to isté plati aj v prípade vyššej teploty prostredia. S praktickým ovládaním prívodu vzduchu si ľahko prispôsobíte voľnosť potiahnutia podľa toho, aký pod používate. Či už teda preferujete potiahnutia priamo do pľúc alebo vapovanie ústa-pľúca, je možné nastaviť si vzduch presne tak, ako vám vyhovuje.

banner-e-cigarety-oxva-oneo-pod-catridge

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG50%, pre štýl DL VG60-70%. Pri prvom použití Pod Cartridge, odporúčame po naliatí e-liquidu, počkať aspoň 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakla.

Obsah balenia:

 • Oneo telo batérie 1600mAh
 • 0,4Ω Pod Cartridge Oneo 2ml (28-34W)
 • 0,8Ω Pod Cartridge Oneo 2ml (14-18W)
 • Krytka pre pod cartridge
 • USB-C kábel

* E-liquid nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Oxva
Výrobca: Oxva
Kapacita batérie: 1600 mAh
Výstupný výkon (nastaviteľný): 5 - 40 W
Rozsah odporu: 0,3 - 3,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL / Half-DL (RDL)
Aktivácia vapovania: Potiahnutím
Nastavenie prívodu vzduchu: Áno
Nabíjanie: USB-C (5V/2A)
Rozmery: 102 x 32,5 x 23 mm
Hmotnosť: 75 g
Materiál: Hliníková zliatina, PCTG

Balenie Oxva Oneo - video

Oxva Oneo - short video 1

Oxva Oneo - short video 2

Oxva Oneo RGB svetlo: ako fungujú svetlá? - video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: