Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Argus Pod SE

3 hodnotenia
Značka: Voopoo
€23,90 / ks €19,92 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Systém s kapacitou batérie 800 mAh, stabilným výkonom do 18 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD SYSTÉM VOOPOO ARGUS POD SE (18W/800mAh)

Banner elektronickej cigarety Voopoo Argus Pod SE

VOOPOO ARGUS POD SE je elektronická cigareta typu Pod Systém s výkonom do 18W, ktorý si sama nastaví a to podľa odporu použitej žeraviacej hlavy a s jednoduchým systémom plnenia vymeniteľnej pod cartridge so zabudovanou žeraviacou hlavou. Je jednoduchšou variantou svojho predchodcu Argus Pod a jej používanie je veľmi jednoduché. Nie je potrebné nič nastavovať, ani stláčať. Cigareta sa aktivuje samotným potiahnutím. Má vstavanú batériu s kapacitou 800mAh, navrhnutú tak, aby vydržala dlhšie, vďaka čomu ju nebudete musieť tak často nabíjať. O spoľahlivý režim výkonu sa stará čip generácie GENE.AI 1.2. Elektronická cigareta Voopoo Argus Pod SE je určená pre vapovanie štýlom MTL a má všetko, aby ste si dokonale vychutnali vašu obľúbenú e-náplň.

Banner farieb elektronickej cigarety Voopoo Argus Pod SE

Pod Systém VOOPOO ARGUS POD SE a jeho rafinovaná zliatina zinku (2 varianty) a kožený materiál (3 varianty) prinášajú pohodlný pocit pri uchopení. Je kompaktný a odolný pre každodenné použitie. Každý detail je prepracovaný do extrému a jemnosť vzhľadu ukazuje na majstrovskú kvalitu Voopoo. Dekoratívna povrchová úprava využíva proces litografie nanometrov, línie sú prirodzené a jemné a farba splýva so svetlom a tieňom.

Voopoo-Argus-Pod-cartridge-e-cigarety-banner

VOOPOO ARGUS POD SE má vstavanú batériu s kapacitou 800mAh, ktorú viete nabíjať pomocou rýchleho 5V/1,5A nabíjania cez USB-C port. Na to, kedy je batériu potrebné dobiť, vás upozornia LED diódy na bohu elektronickej cigarety. Vo vnútri jej tela sa nachádza inteligentný čip GENE AI 1.2, ktorý poskytuje spoľahlivý režim výkonu. Ten si elektronická cigareta automaticky nastaví podľa odporu použitej pod cartridge. Pre vapovanie nie je potrebné držať tlačidlo, elektronická cigareta je vybavená senzorom poťahu a systémom automatického žeravenia, takže stačí jednoducho potiahnuť si z náustku. Nastavenie prúdenia vzduchu už nemôže byť jednoduchšie. Pomocou páčky si môžete nastaviť prúdenie, ktoré vám najviac vyhovuje a to voľnejšie, alebo naopak užšie, viac pripomínajúce poťahovanie s klasickej cigarety.

Pod Cartridge Voopoo Argus Pod - plnenie-e-liquidom

V balení nájdete, okrem tela batérie Argus Pod SE, aj dve Pod Cartridge s objemom 2ml so vstavanými žeraviacimi hlavami. Jednu s odporom 0,7Ω, ktorá je ideálna, ak máte potrebu poriadne si povapovať. Druhá s odporom 1,2Ω je určená pre dokonalé vychutnanie e-liquidu s menšou dávkou hitu. Pod Cartridge sa do tela batérie inštaluje jednoduchým zasunutím a v tele batérie drží pomocou magnetov. Pre naplnenie Pod Cartridge je potrebné ju z tela batérie vysunúť, odklopiť na nej silikónovú krytku a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid.

banner-bateria-voopoo-argus-pod-se-e-cigareta

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím Pod Cartridge, odporúčame počkať aspoň 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakla e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Argus Pod SE batéria 800mAh
  • 1x Argus Pod 0,7Ω Pod Cartridge 2ml
  • 1x Argus Pod 1,2Ω Pod Cartridge 2ml
  • 1x kábel USB-C

* E-liquid nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 800 mAh
Rozsah výkonu: Max. 18 W
Výstupné napätie: 3,2-4,2 V
Rozsah odporu: 0,5 - 3,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/1,5A)
Rozmery: 93,2 x 26,1 x 13,8 mm
Materiál: Zliatina zinku, koža, PCTG

Argus Pod vs Argus Pod SE - video

Balenie a video návod Argus Pod SE

Rodina Argus Pod - reklamné video 1

Rodina Argus Pod - reklamné video 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis