Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Pod Cartridge Voopoo Drag Nano 2 - 0,8ohm

Značka: Voopoo
€4,95 / ks €4,13 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.4.2023

Pod Cartridge pre Voopoo Drag Nano 2 s objemom 2 ml a vstavanou žeraviacou hlavou 0,8Ω, určený pre štýl vapovania MTL.

Určenie: Voopoo Drag Nano 2.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD CARTRIDGE VOOPOO DRAG NANO 2 (2ml - 0,8Ω)

banner-voopoo-drag-nano-2-0-8-ohm

VOOPOO DRAG NANO 2 POD CARTRIDGE 0,8Ω je podom pre elektronickú cigaretu Voopoo Drag Nano 2. Je plniacou kazetou (cartridge) s objemom 2 ml, ktorá má v sebe zabudovanú žeraviacu hlavu typu s odporom 0,8 Ω. Z dvojice Pod Cartridge pre Drag Nano 2 v našej ponuke, je tou, ktorá produkuje väčšie množstvo pary a menej vykresľuje chuť vyparovaného e-liquidu. Je určená pre štýl vapovania MTL.

banner-voopoo-drag-nano-plnenie-cartridge

Výmena pod cartridge v elektronickej cigarete je veľmi jednoduchá. Drží v tele batérie pomocou magnetov a stačí ju vysunúť a vymeniť za novú. Pre naplnenie podu nie je potrebné ho z tela batérie vysúvať. Skladá sa z dvoch častí a to odnímateľného náustku (drip tip) a plniacej kazerty so žeraviacou hlavou a je potrebné len hrubou silou akoby zlomiť náustok, odstrániť silikónovú krytku a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím pod cartridge odporúčame počkať 5 minút po jeho naplnení e-liquidom, aby sa vata žeraviacej hlavy stihla dostatočne nasať e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Drag Nano 2 pod cartridge 2ml 0,8Ω

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Drag Nano 2
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Odpor: 0,8 Ω
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.