Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Pod Cartridge Voopoo Drag Nano 2 - 1,2ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,85 / ks €4,04 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Pod Cartridge pre Voopoo Drag Nano 2 s objemom 2 ml a vstavanou žeraviacou hlavou 1,2Ω, určený pre štýl vapovania MTL.

Určenie: Voopoo Drag Nano 2.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD CARTRIDGE VOOPOO DRAG NANO 2 (2ml - 1,2Ω)

banner-voopoo-drag-nano-2-1-2-ohm

VOOPOO DRAG NANO 2 POD CARTRIDGE 1,2Ω je podom pre elektronickú cigaretu Voopoo Drag Nano 2. Je plniacou kazetou (cartridge) s objemom 2 ml, ktorá má v sebe zabudovanú žeraviacu hlavu typu s odporom 1,2 Ω. Z dvojice Pod Cartridge pre Drag Nano 2 v našej ponuke, je tou, ktorá produkuje menšie množstvo pary a lepšie vykresľuje chuť vyparovaného e-liquidu. Je určená pre štýl vapovania MTL.

banner-voopoo-drag-nano-plnenie-cartridge

Výmena pod cartridge v elektronickej cigarete je veľmi jednoduchá. Drží v tele batérie pomocou magnetov a stačí ju vysunúť a vymeniť za novú. Pre naplnenie podu nie je potrebné ho z tela batérie vysúvať. Skladá sa z dvoch častí a to odnímateľného náustku (drip tip) a plniacej kazerty so žeraviacou hlavou a je potrebné len hrubou silou akoby zlomiť náustok, odstrániť silikónovú krytku a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím pod cartridge odporúčame počkať 5 minút po jeho naplnení e-liquidom, aby sa vata žeraviacej hlavy stihla dostatočne nasať e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Drag Nano 2 pod cartridge 2ml 1,2Ω

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Drag Nano 2
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Odpor: 1,2 Ω
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis