Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Uwell Caliburn A2

Neohodnotené
Značka: Uwell
€19,45 / ks €16,21 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Zostava e-cigarety typu Pod Systém s kapacitou batérie 520 mAh a objemom plniaceho podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD SYSTÉM UWELL CALIBURN A2 (520mAh)

Banner Pod systému Uwell Caliburn A2

UWELL CALIBURN A2 je zostavou elektronickej cigarety typu POD SYSTÉM s kapacitou batérie 520 mAh a plniacej pod kazety (cartridge) s objemom 2 ml, ktorá má v sebe zabudovanú žeraviacu hlavu typu Mesh s odporom 0,9 Ω. Zostava je určená pre štýl vapovania MTL a svoje miesto si nájde u začiatočníkov ale aj u náročných užívateľov, ktorí hľadajú niečo malé do vrecka a budú Caliburn A2 využívať ako decentnú e-cigaretu do spoločnosti.

Uwell Caliburn A2 technológia Pro-Focs - banner

K dispozícii je v šiestich krásnych farbách a využíva novú exkluzívnu technológiu PRO-FOCS, zabezpečujúcu veľmi autentické podanie chuti vyparovaného e-liquidu.

Možnosti spôsobu aktivácie Uwell Caliburn A2 - banner

CALIBURN A2 umožňuje voľbu aktivácie žhavenia. Môžete si zvoliť, akým spôsobom budete elektronickú cigaretu používať. Či stlačením a podržaním tlačidla počas poťahu, alebo priamo poťahovaním a to pomocou podtlakového senzora. Vo všeobecnosti sú podtlakové senzory náchylné na nečistoty, vlhkosť a nárazy. Preto Uwell umožnil pri Caliburn A2 oba spôsoby aktivácie a predĺžil tak jeho životnosť. Tlačidlo sa aktivuje už dobre známym 5-klikom. (5x stlačenie tlačidla v rýchlom slede za sebou).

Okienko pre kontrolu stavu hladiny e-liquidu v Uwell Caliburn A2 - banner

Oproti svojim predchodcom Caliburn a Caliburn G, disponuje Caliburn A2 šikovne umiestneným okienkom, pomocou ktorého budete mať hladinu svojho e-liquidu vždy pod kontrolou a vyhnete sa tak spáleniu žeraviacej hlavy.

Banner magnetického podu a plnenie e-cigarety Uwell Caliburn A2

Výmena pod cartridge je veľmi jednoduchá. Drží v tele batérie pomocou magnetov a stačí ju vysunúť a vymeniť za novú. Pre naplnenie e-liquidom stačí vysunúť z pod cartridge náustok. Špičku kvapkadla fľaštičky e-liquidu len jemne vsuniete do otvoru s červenou záslepkou a plníte. Plastová nádržka ponúka objem až 2ml.

Nabíjanie batérie e-cigarety Uwell Caliburn A2

UWELL CALIBURN A2 má decentnú výdrž, kapacita batérie je na tak malé zariadenie úctyhodná a to až 520 mAh a v prípade potreby ho viete veľmi rýchlo nabiť cez moderný USB-C port. Počas nabíjania bude zariadenie signalizovať úroveň nabitia a to blikajúcou LED diódou: červená farba 0-30%, modrá 30-60%, zelená 60-100%. Zariadenie môžete nabíjať pomocou spomínaného USB-C portu spolu s nabíjacím káblom (nie je súčasťou balenia) cez PC alebo notebook. Viete ho nabíjať aj zo siete pomocou spomínaného kábla a sieťového adaptéra (nie je súčasťou balenia). Nabíjací kábel a adaptér nájdete v súvisiacich produktoch pod popisom produktu.

Súčasti elektronickej cigarety Uwell Caliburn A - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím pod cartidge odporúčame počkať 5 minút po jeho naplnení e-liquidom, aby sa vata žeraviacej hlavy stihla dostatočne nasať e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Caliburn A2 batéria 520mAh
  • 2x Caliburn A2 pod cartridge 2ml 0,9Ω Mesh

* E-liquid (náplň do e-cigarety) a nabíjací kábel nie sú súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Uwell
Výrobca: Shenzhen Uwell Technology
Kapacita batérie: 520 mAh
Objem: 2 ml
Určenie (zostava): MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/1,5A)
Rozmery: 110 x 21,3 x 11,7 mm
Výkon: 15 W
Materiál: Hliníková zliatina, PA

Uwell Caliburn A2 - obsah balenia video (EN)

Uwell Caliburn A2 - promo video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: