Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag Nano 2

Výpredaj
5 hodnotení
Značka: Voopoo
€29,95 –25 % €22,46 / ks €18,72 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Systém s kapacitou batérie 800 mAh, výkonom do 20 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD SYSTÉM VOOPOO DRAG NANO 2 (20W/800mAh)

Banner e-cigarety Voopoo Drag Nano 2

VOOPOO DRAG NANO 2 je elektronickou cigaretou typu Pod Systém s výkonom od 8 do 20W (nastaviteľné 3 stupne výkonu). Je jedným z najmenších a najjednoduchších pod systémov, vďaka čomu je ideálna pre každého a to od začiatočníkov až po expertov. Má vstavanú batériu s kapacitou 800mAh, ktorá je navrhnutá tak, aby vydržala dlhšie a vďaka tomu ju nebudete musieť tak často nabíjať. O výkon, rýchlu odozvu a takmer okamžité žhavenie sa stará čip generácie GENE. Elektronická cigareta Voopoo Drag Nano 2 je určená pre vapovanie štýlom MTL.

banner vzhľadu elektronickej cigarety voopoo Drag Nano 2

Elegantná VOOPOO DRAG NANO 2 si zachováva klasický dizajnový štýl série Drag a je dostupná v ôsmich farbách. Telo módu je vyrobené z kvalitnej zinkovej zliatiny a každý detail je prepracovaný do extrému. Jemnosť vzhľadu ukazuje na majstrovskú kvalitu Voopoo.

banner-voopoo-drag-nano-2-vzduch-stupne

VOOPOO DRAG NANO 2 má vstavanú batériu s kapacitou 800mAh, ktorú viete nabíjať pomocou rýchleho 5V/1,5A nabíjania cez USB-C port. Na ovládanie elektronickej cigarety slúži jediné tlačidlo. Funkcia zapnutia/vypnutia 5klikom je, ako je zvykom takmer pri každej e-cigarete, k dispozícii. Drag Nano 2 sa prispôsobuje odporu žeraviacej hlavy, zároveň vám však umožňuje zvoliť si jeho výkon. Tie si viete prepínať 3klikom. Absenciu obrazovky kompenzujú tri LED diódy, ktoré menia farbu podľa nastaveného výkonu a stavu nabitia. Modrá pre jemné vapovanie, zelená pre stredný výkon a biela pre maximálny výkon 20W.

Nastavenie prúdenia vzduchu už nemôže byť jednoduchšie. Pomocou páčky si môžete nastaviť prúdenie, ktoré vám najviac vyhovuje a to voľnejšie, alebo naopak užšie, viac pripomínajúce poťahovanie s klasickej cigarety.

Výrobca Voopoo samozrejme nezabudol ani na bezpečnosť. Nechýba ochrana proti príliš dlhému žhaveniu (10 sek.), skratu, prebitiu, nadprúdu, nadmernému vybitiu, prehriatiu a ďalšie.

banner plnenoa pod cartridge drag nano 2

V balení nájdete, okrem tela batérie Drag Nano 2, aj dve Pod Cartridge s objemom 2ml. Pod Cartridge sa do tela batérie inštaluje jednoduchým zasunutím. Pre naplnenie podu nie je potrebné ho z tela batérie vysúvať. Je potrebné len hrubou silou akoby zlomiť náustok, odstrániť silikónovú krytku a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid. Drag Nano 2 je kompatibilný aj s Pod Cartridge Vinci Pod.

banner-voopoo-drag-nano-2-pod-cartridge

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím Pod cartridge, odporúčame počkať aspoň 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakla e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Drag Nano 2 telo batérie 800mAh
  • 1x Drag Nano 2 Pod Cartridge 2ml 0,8Ω
  • 1x Drag Nano 2 Pod Cartridge 2ml 1,2Ω
  • 1x retiazka
  • 1x kábel USB-C

* E-liquid nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 800 mAh
Rozsah výkonu: 8 - 20 W
Výstupné napätie: 3,2 - 4,2 V
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/1,5A)
Rozmery: 72 x 44 x 14,2 mm
Materiál: Zliatina zinku, PCTG

Promo video

Video návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis