Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo ITO-M0 - 0,5ohm

Značka: Voopoo
€4,35 / ks €3,63 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.2.2023

Žhavič ITO s odporom 0,5Ω (18-25W), určený pre štýl MTL a Half-DL.

Určenie: Voopoo Drag Q.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO ITO-M0 MESH (0,5Ω)

banner-zeraviaca-hlava-voopoo-ito-m0

VOOPOO ITO-M0 je žeraviaca hlava typu Mesh, ktorá je určená pre štýl vapovania MTL. Je výrazným mrakotvorcom s jemnejšou kresbou chuti a jej odpor je 0,5Ω. Ideálny rozsah výkonu pre túto hlavu je 18-25W a ideálny obsah VG v použitom e-liquide je VG50-60%. Je určená pre elektronickú cigaretu Voopoo Drag Q.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-60%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žeraviaca hlava ITO-M0 0,5Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,5 Ω
Rozsah: 18 - 25 W
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.