Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo ITO-M0 - 0,5ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,30 / ks €3,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Žhavič ITO s odporom 0,5Ω (18-25W), určený pre štýl MTL a Half-DL.

Určenie: Voopoo Drag Q.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO ITO-M0 MESH (0,5Ω)

banner-zeraviaca-hlava-voopoo-ito-m0

VOOPOO ITO-M0 je žeraviaca hlava typu Mesh, ktorá je určená pre štýl vapovania MTL. Je výrazným mrakotvorcom s jemnejšou kresbou chuti a jej odpor je 0,5Ω. Ideálny rozsah výkonu pre túto hlavu je 18-25W a ideálny obsah VG v použitom e-liquide je VG50-60%. Je určená pre elektronickú cigaretu Voopoo Drag Q.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-60%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žeraviaca hlava ITO-M0 0,5Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,5 Ω
Rozsah: 18 - 25 W
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis