Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo ITO-M3 - 1,2ohm

Značka: Voopoo
€3,95 / ks €3,29 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2022

Žhavič ITO s odporom 1,2Ω (8-12W), určený pre štýl MTL.

Určenie: Voopoo Doric 20.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO ITO-M3 MESH (1,2Ω)

banner-zeraviaca-hlava-voopoo-ito-m3

VOOPOO ITO-M3 je žeraviaca hlavy typu Mesh, ktorá je určená pre štýl vapovania MTL. Je menším mrakotvorcom ale s výraznejšou kresbou chuti zo žeraviacich hláv série ITO a jej odpor je 1,2Ω. Ideálny rozsah výkonu pre túto hlavu je 8-12W a ideálny obsah VG v použitom e-liquide je VG40-50%.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žeraviaca hlava ITO-M3 1,2Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Doric 20
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 1,2 Ω
Rozsah: 8 - 12 W
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.