Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo ITO-M2 - 1,0ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,30 / ks €3,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Žhavič ITO s odporom 1,0Ω (10-14W), určený pre štýl MTL.

Určenie: Voopoo Doric 20.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO ITO-M2 MESH (1,0Ω)

banner-zeraviaca-hlava-voopoo-ito-m2

VOOPOO ITO-M2 je žeraviaca hlavy typu Mesh, ktorá je určená pre štýl vapovania MTL. Je výraznejším mrakotvorcom ale s jemnejšou kresbou chuti zo žeraviacich hláv série ITO a jej odpor je 1,0Ω. Ideálny rozsah výkonu pre túto hlavu je 10-14W a ideálny obsah VG v použitom e-liquide je VG40-50%.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žeraviaca hlava ITO-M2 1,0Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Doric 20
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 1 Ω
Rozsah: 10 - 14 W
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis