Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Doric 20 SE

8 hodnotení
Značka: Voopoo
€16,90 / ks €14,08 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Pen s kapacitou batérie 1200 mAh, výkonom do 18 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO DORIC 20 SE (18W/1200mAh)

elektronicka cigareta voopoo doric 20 se banner

VOOPOO DORIC 20 SE je naozaj veľmi kompaktnou elektronickou cigaretou, ktorá bola vyvinutá pre perfektné vykresľovanie chuti vyparovaného e-liquidu štýlom vapovania MTL. Je mladšou sestrou elektronickej cigarety Voopoo Doric 20 a má na rozdiel od nej vstavanú batériu s kapacitou 1200mAh, menšie rozmery ale jej maximálny výkon je rovnakých 18W. Jej rúrkový tvar perfektne padne do ruky a jej veľkosť ju umožňuje nosiť všade so sebou. Používanie elektronickej cigarety Voopoo Doric 20 SE je bezstarostné, sama si nastaví ideálny výkon pre odpor vloženej žeraviacej hlavy. Zostava obsahuje ITO Pod Cartridge s objemom 2ml s odporom žeraviacej hlavy 1Ω, ktorá je určená na MTL vaping.

banner-zostavy-voopoo-doric-20-se-farby

Kompaktná e-cigareta VOOPOO DORIC 20 SE je vyrobená z kovu a PCTG plastu (ITO Pod) a je v ponuke v piatich elegantných farbách.

VOOPOO DORIC 20 SE má vstavanú batériu s kapacitou 1200mAh, ktorá sa nabíja pomocou rýchleho nabíjania cez moderný USB-C port (5V/1,5A). Na ovládanie e-cigarety nepotrebujete nič nastavovať a stláčať. Aktivuje sa sama pri poťahovaní.

Ako je už u Voopoo zvykom, nemôžu samozrejme chýbať rôzne ochrany ako sú: ochrana proti príliš dlhému žhaveniu (10 sek.), skratu, prebitiu, nadmernému vybitiu alebo prehriatiu.

banner-zostavy-voopoo-doric-20-se-plnenie

V balení nájdete, okrem tela s batériou, aj spomínanú plastovú (PCTG) ITO Pod Cartridge s objemom 2ml a odporom vstavanej žeraviacej hlavy 1Ω. Tá slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok. Pre jej naplnenie je potrebné vybrať ju z tela batérie, odstrániť silikónovú krytku umiestnenú na boku a naliať e-liquid.

VOOPOO DORIC 20 SE, respektíve jeho ITO platforma, je kompatibilná s podmi série ITO, viete použiť ITO Pod aj ITO-X Pod, oba so žeraviacimi hlavami série ITO, ktoré ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x Doric 20 SE telo batérie 1200mAh (18W)
  • 1x ITO Pod Cartridge 1Ω 2ml

* E-liquid (náplň do e-cigarety) a kábel USB-C nie sú súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 1200 mAh
Rozsah výkonu: 8 - 18 W
Výstupné napätie: 3,2 -4,2 V
Rozsah odporu: 0,5 - 1,2 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/1,5A)
Rozmery: 118 x ø19 mm
Materiál: Kov, PCTG

Voopoo Doric 20 SE - promo Voopoo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis