Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag Q

3 hodnotenia
Značka: Voopoo
€33,50 / ks €27,92 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Zostava elektronickej cigarety s kapacitou batérie 1250 mAh, nastaviteľným výkonom 8-25 W a objemom podu 3,5 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO DRAG Q (1250mAh)

banner elektronickej cigarety Voopoo Drag Q

VOOPOO DRAG Q je najnovšia kompaktná a veľmi elegantná elektronická cigareta série DRAG s nastaviteľným výkonom od 8 do 25W a nastaviteľným prívodom vzduchu. Má vstavanú batériu s kapacitou 1250mAh, navrhnutú tak, aby vydržala dlhšie, vďaka čomu ju nebudete musieť tak často nabíjať. O spoľahlivý režim výkonu sa stará overený GENE čip. Tento kompaktný model sa špecializuje na vapovanie štýlom MTL s viacerými variantami poťahovania, od varianty pripomínajúcej poťah z klasickej cigarety, až po poťah, ktorý je takmer úplne voľný. VOOPOO DRAG Q sa vyznačuje tým, že ponúka nastavenie prívodu vzduchu, ktorá súčasne upravuje výkon. Čím viac je prieduch otvorený, tým viac sa zvyšuje výkon. Prevzdušňovanie ochladzuje cievku efektívnejšie, čím sa predlžuje jej životnosť.

banner farieb e-cigarety Voopoo Drag Q

Elegantná elektronická cigareta VOOPOO DRAG Q je vyrobená zo zliatiny zinku, s koženou rukoväťou a protišmykovou silikónovou spodnou časťou a vďaka zaoblenému tvaru rukoväte sa v ruke skvele drží. Každý detail je prepracovaný do extrému a jemnosť vzhľadu ukazuje na majstrovskú kvalitu Voopoo.

banner tanku cigarety Voopoo Drag Q

VOOPOO DRAG Q je navrhnutý so vstupom vzduchu v tvare mesiaca, skrytým v hornej časti batérie, aby sa účinne zabránilo akémukoľvek blokovaniu jeho prívodu pri uchopení. Tiež zabraňuje prehriatiu náustku a praskaniu e-liquidu, spôsobenému nedostatočným prúdením vzduchu.

banner-zostavy-voopoo-drag-q-bateria-2

VOOPOO DRAG Q má vstavanú batériu s kapacitou 1250mAh, ktorú viete nabíjať pomocou rýchleho 5V/2A nabíjania cez USB-C port. Na to, kedy je batériu potrebné dobiť, vás upozorní indikátor batérie, umiestnený pozdĺž batérie, ktorý jasne informuje o aktuálnej zostávajúcej kapacite batérie. VOOPOO DRAG Q je elektronická cigareta bez displeja, s jediným tlačidlom a je natoľko jednoduchá, že ju zvládne používať i začiatočník ale zároveň tak pokročilá, že jej kvality ocení aj skúsený používateľ. Pre vapovanie je potrebné držať spínacie tlačidlo, ktoré aktivujete/deaktivujete stlačením 5x v rýchlom slede za sebou. Elektronická cigareta sa v prípade nepoužívania po dobu dlhšiu ako 5 minút sama deaktivuje.

banner-zostavy-voopoo-drag-q-nastavenie

Vnútri tela z kvalitnej zinkovej zliatiny sa nachádza inteligentný čip GENE, ktorý poskytuje spoľahlivý režim výkonu. Ten si viete nastaviť vďaka vrúbkovanému a impozantnému nastavovaciemu koliesku. Toto koliesko má však dve funkcie. Stará sa o nastavenie prívodu vzduchu a súčasne aj výkonu. Čím viac otočíte kolieskom doprava, tým viac sa prívod vzduchu otvorí a tým viac sa zvýši aj výkon. Až 25W v prípade žeraviacej hlavy ITO-M0 s odporom 0,5Ω a 12W v prípade ITO-M3 s odporom 1,2Ω. Stlačením spínacieho tlačidla je možné nastaviť prívod vzduchu aj bez zmeny výkonu. Koliesko pri otáčaní vydáva tiché cvakanie. Nastavenie prívodu vzduchu už nemôže byť jednoduchšie, môžete si nastaviť prívod, ktorý vám najviac vyhovuje a to voľnejší, alebo naopak užší, viac pripomínajúci poťahovanie z klasickej cigarety.

banner-zostavy-voopoo-drag-q-plnenie

V balení nájdete, okrem tela batérie Drag Q, aj VOOPOO ITO X POD s objemom 3,5ml, ktorý slúži ako nádržka e-liquidu a zároveň sa do neho inštaluje aj žeraviaca hlava. Pod sa do tela batérie inštaluje jednoduchým zasunutím a v tele batérie drží pomocou systému zacvaknutia. Pre jeho naplnenie je potrebné otočiť vrchnú časť s náustkom a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid. V prípade výmeny žeraviacej hlavy ju stačí z Podu jednoducho vysunúť a vymeniť za novú.

banner-zostavy-voopoo-drag-q-cievky

Balenie obsahuje aj dve žeraviace hlavy VOOPOO ITO-M typu MESH pre dobrý ohrev, ktorý zvýrazňuje chuť e-náplní. Jednu s odporom 0,5Ω (ITO-M0), ktorá je ideálna pre štýl RDL-utiahnutý priamy poťah alebo veľmi voľný šľukovací poťah, čiže ak máte potrebu poriadne si povapovať. Druhá s odporom 1,2Ω (ITO-M3) je určená pre dokonalé vychutnanie e-liquidu MTL šľukovaním s menšou dávkou pary a hitu.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%, pre štýl RDL VG50-60%. Pred prvým použitím Podu, odporúčame počkať aspoň 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakla e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Drag Q telo batérie 1250mAh
  • 1x ITO-X Pod 3,5ml
  • 1x ITO-M0 0,5Ω žeraviaca hlava (18-25W)
  • 1x ITO-M3 1,2Ω žeraviaca hlava (8-12W)
  • 1x kábel USB-C (5V/2A)

* E-liquid nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 1250 mAh
Rozsah výkonu: 8 - 25 W
Rozsah odporu: 0,3 - 3,0 Ω
Objem: 3,5 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/2A)
Rozmery: 118,3 x 32 x 23 mm
Materiál: Zliatina zinku, koža, PCTG, silikón
Závit: Vlastný

Balenie a video návod (ENG)

Promo video 1

Promo video 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis