Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

ITO Pod 2ml - Voopoo

Značka: Voopoo
€3,95 / ks €3,29 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.2.2023

Pod série ITO s objemom 2ml.

Kompatibilný s elektronickou cigaretou Voopoo Doric 20.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO ITO POD 2ML

banner-ITO-Pod-plnenie

ITO POD je ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 2ml, určený pre tvorbu chutných a decentných mrakov pary štýlom vapovania MTL. ITO Pod slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žeraviaca hlava. Tá sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vybrať ho z tela batérie, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky umiestnenej na boku podu naliať e-liquid.

ITO POD je kompatibilný s elektronickými cigaretami Voopoo Doric 20 a žeraviacimi hlavami série ITO.

Obsah balenia:

  • 1x ITO Pod 2ml

* Žhavič ITO nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Doric 20
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Objem: 2 ml
Materiál: PCTG
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.