Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag X Pro

Tip Výpredaj
1 hodnotenie
Značka: Voopoo
€54,95 –15 %
voopoo drag x pro e cigareta
€54,95 –15 % €46,71 / ks €38,93 bez DPH
Vypredané Skladom Vypredané Vypredané Vypredané Skladom Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 22.4.2024 - - - 22.4.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Mód s výkonom do 100 W a objemom podu 5,5 ml, využívajúca 1 externú batériu 21700, prípadne 1x 18650.

Štýl vapovania: DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD MÓD VOOPOO DRAG X PRO (100W)

Zostava Voopoo Drag X Pro - úvodný banner popisu

VOOPOO DRAG X PRO je elektronickou cigaretou typu Pod Mód s nastaviteľným výkonom od 5 do 100W. Je doslova silnejším a výkonnejším bratom elektronickej cigarety Drag X. Okrem vyššieho výkonu a novšieho čipu, ponúka možnosť použitia aj batérie typu 21700, nie len 18650. O výkon, extrémne rýchlu odozvu a takmer okamžité žhavenie sa stará čip najnovšej generácie GENE.FAN 3.0. Zostava obsahuje veľkokapacitný, ľahko vyberateľný a plniteľný TPP-X Pod s objemom 5,5ml a všetko potrebné k tvorbe obrovských mrakov pary štýlom vapovania DL, k čomu využíva žeraviace hlavy série TPP. Drag X Pro je však aj niečo viac, môžete ho veľmi ľahko prispôsobiť aj pre iný štýl vapovania. Jeho základňa je totiž kompatibilná nielen s podmi typu TPP ale aj s podmi typu PnP. Napríklad po dokúpení PnP MTL Podu a vhodného žhaviča, bude z neho vynikajúca elektronická cigareta s vymeniteľnou batériou typu 21700 pre štýl MTL.

Farebná škála zostáv Voodpoo Drag X Pro - banner popisu

Elegantný VOOPOO DRAG X PRO je vyrobený z rôznych kvalitných materiálov. Pozornosti neujde luxusný a prepracovaný kožený poťah v siedmych farbách. Telo módu je vyrobené z kvalitnej zinkovej zliatiny a každý detail je prepracovaný do extrému. Jemnosť vzhľadu ukazuje na majstrovskú kvalitu.

Režimy a typ batérie pre Voopoo Drag X Pro - banner

POD MÓD VOOPOO DRAG X PRO spolupracuje s jednou externou batériou typu 21700, prípadne aj 18650 (batéria nie je súčasťou balenia), ktorú viete nabíjať aj priamo v móde a to pomocou rýchleho 5V/2,5A nabíjania cez USB-C port. Je možné ju aj kedykoľvek vymeniť za plne nabitú a to pohodlne cez spodné dvierka. Ak chcete používať elektronickú cigaretu Voopoo Drag X Pro štýlom DL na maximum, odporúčame používať batérie s vybíjacím prúdom ≥20A, ideálne 25A. Na ovládanie elektronickej cigarety slúži farebný displej, tri tlačidlá a prepínač stavu zapnutá/vypnutá. Funkcia zapnutia/vypnutia 5klikom je tiež k dispozícii. Displej je veľký, prehľadný a je plný informácií o zvolenom režime, nameranom odpore, nastavenom výkone, výstupnom napätí, počte potiahnutí, čase trvania posledného poťahu a samozrejme aj o aktuálnom stave kapacity batérie.

Mód ponúka režimy SMART, RBA a TC. Režim SMART automaticky rozpozná odpor vloženého žhaviča a sám nastaví najideálnejší výkon. Režim RBA umožňuje voľné nastavenie výkonu od 5 do 100W a po stiahnutí aktualizácie z webovej stránky výrobcu je k dispozícii aj režim regulácie teploty, režim TC.

Výrobca Voopoo samozrejme nezabudol ani na bezpečnosť. Nechýba ochrana proti príliš dlhému žhaveniu (10 sek.), skratu, prebitiu, nastaveniu príliš vysokého výkonu, nadprúdu, nadmernému vybitiu, prehriatiu, ochrana v prípade opačného vloženia batérie a ďalšie.

Plnenie a detail Voopoo TPP-X Podu - banner

V balení nájdete, okrem samotného módu Drag X Pro, aj TPP-X Pod s objemom až 5,5ml. Žeraviaca hlava sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné zatlačiť plastovú časť krytu plnenia, otočiť krytom a odklopiť silikónovú zátku. Drag X Pro je kompatibilný so všetkými podmi typu TPP ale aj PnP od Voopoo. Vždy je však potrebné použiť žeraviace hlavy vhodné pre daný typ podu.

banner-zhaviace-hlavy-voopoo-tpp-drag-x-pro

Zostava VOOPOO DRAG X PRO je kompatibilná so všetkými žhavičmi typu TPP, ktoré ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete dva z nich: žhavič TPP-DM3 s odporom 0,15Ω a žhavič TPP-DM2 s odporom 0,2Ω. Oba sú určené pre štýl DL, čiže pre priame poťahovanie do pľúc, kde prvý je totálnym mrakotvorcom a druhý trošku menším, ale s o niečo lepšou kresbou chuti.

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG70-80%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x mód Drag X Pro 100W (bez batérie 21700/18650)
  • 1x TPP-X Pod 5,5ml
  • 1x žhavič TPP-DM3 0,15Ω (80W-100W)
  • 1x žhavič TPP-DM2 0,2Ω (40W-60W)
  • 1x kábel USB-C (5V/2,5A)

* E-liquid a batéria 21700/18650 nie sú súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Podpoovaná batéria: 1 x 21700 / 18650
Rozsah výkonu: 5 - 100 W
Výstupné napätie: 0 - 8,5 V
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Podporovaný režim: SMART / RBA / TC
Objem: 5,5 ml
Určenie: DL
Nabíjanie: USB-C (5V/2,5A) / Externé
Rozmery: 135,5 x 34,5 x 28,8 mm
Materiál: Zinková zliatina, koža, PCTG
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora 30.10.2023 17:05
Dajú sa do tohto tanku zohnať žhaviace hlavy aj z vyšším odporom napríklad 0.8,1 alebo 1.2 ohmu
A Avatar autora 30.10.2023 18:05
Do tanku, ktorý je súčasťou balenia, výrobca nevyrába hlavy s vyšším odporom. Cigareta však túto možnosť má, je ale potrebné zakúpiť iný tank a to PnP-MTL pod. Do toho idú iné hlavy, kde tieto odpory už k dispozícii sú.

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis