Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag H80S

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€46,75 / ks €38,96 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
22.4.2024 22.4.2024 22.4.2024 - - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava elektronickej cigarety s nastaviteľným výkonom 5-80 W a objemom podu 4,5 ml.

Štýl vapovania: Half-DL, DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO DRAG H80S (80W)

Voopoo Drag H80S elektronická cigareta banner

Výrobca Voopoo pokračuje v rozširovaní veľmi úspešnej a obľúbenej série Drag o nový model VOOPOO DRAG H80S. Ide o najkompaktnejšiu elektronickú cigaretu typu pod mód zo série s rozmermi 123x32x26mm a to pri hmotnosti len 122g. Podporuje batériu 18650 (nie je súčasťou balenia), má nastaviteľný výkon od 5 do 80W a jednoducho nastaviteľný prívod vzduchu. Režim ECO zasa zvyšuje výdrž batérie až o 10%, aby vyhovoval potrebám najnáročnejších používateľov. Tento kompaktný model sa špecializuje na vapovanie štýlom DL s viacerými variantami poťahovania a to od voľného až po utiahnutý, kde samozrejme záleží aj od typu použitej žeraviacej hlavy. VOOPOO DRAG H80S sa vyznačuje tým, že ponúka nastavenie prívodu vzduchu otáčaním samotného podu, čo je naozaj veľkým krokom vpred. Okrem toho prevzdušňovanie je navrhnuté tak, aby bolo ochladzovanie a kresba chuti efektívnejšia, čím sa predlžuje aj jej životnosť.

Voopoo Drag H80S elektronická cigareta banner farieb

Kompaktný a elegantný pod mód VOOPOO DRAG H80S je vyrobený z rôznych kvalitných materiálov. Pozornosti neujde luxusný a prepracovaný kožený poťah v šiestich farbách. Telo módu je vyrobené z kvalitnej zinkovej zliatiny a celkový dizajn je inšpirovaný elegantným a okázalým konceptom športových vozidiel. Je v podstate výsledkom túžby spoločnosti Voopoo po inováciách, rýchlosti a bezpečnosti.

Banner Voopoo Drag H80S elektronická cigareta - prúdenie vzduchu

VOOPOO DRAG H80S zachytí v e-liquide každú špecifickú a originálnu chuť a predstaví vám jemný a hustý oblak so sladšou chuťou. Jedinečne navrhnuté cesty prívodu vzduchu so štruktúrou v tvare umývadla zaručujú hladké a postupné prúdenie vzduchu a tiež pojmú kondenzát pre jednoduchšie čistenie. Technológia Dual In One prináša bohatú tvorbu pary a jemnú chuť. Zlepšuje aj účinnosť atomizácie tak, že spotrebuje menej e-liquidu.

banner-nastavenie-eco-voopoo-drag-h80s-cigareta

Keď je kapacita batérie 40%, rozhranie bude indikovať rozhranie režimu ECO. Môžete aktivovať režim ECO, aby ste zvýšili výdrž batérie až o 10% tak, aby ste splnili potreby pri nízkej kapacite batérie. Režim ECO však môžete aktivovať kedykoľvek. Na ovládanie elektronickej cigarety slúži farebný displej a tri tlačidlá. Displej je veľký, prehľadný a je plný informácií o nameranom odpore, nastavenom výkone, výstupnom napätí, počte potiahnutí a samozrejme aj o aktuálnom stave kapacity batérie. Okrem toho VOOPOO DRAG H80S ponúka režimy SMART. Ten automaticky rozpozná vložený žhavič a sám nastaví najideálnejší výkon. Ten si môžete následne mierne upraviť a SMART si ho pri konkrétnom žhaviči bude stále pamätať. Pre vapovanie je potrebné držať spínacie tlačidlo, ktoré aktivujete/deaktivujete stlačením 5x v rýchlom slede za sebou.

banner-bateria-voopoo-drag-h80s-cigareta

Magnetický kryt batérie je odolný, ľahko sa inštaluje a pevne zakrýva batériu. VOOPOO DRAG H80S spolupracuje s jednou externou batériou typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorú viete nabíjať aj priamo v móde a to pomocou rýchleho 5V/2A nabíjania cez USB-C port. Batériu je možné kedykoľvek vymeniť za plne nabitú. Ak chcete používať elektronickú cigaretu štýlom DL na maximum, odporúčame používať batérie s vybíjacím prúdom ≥20 A.

elektronicka cigareta voopoo drag h80s plnenie e-liquidom - banner

V balení nájdete, okrem tela batérie, aj VOOPOO PNP II POD s objemom 4,5ml, ktorý slúži ako nádržka e-liquidu a zároveň sa do neho inštaluje aj žeraviaca hlava. Pod sa do tela batérie inštaluje jednoduchým zasunutím. V prípade výmeny žeraviacej hlavy ju stačí z Podu jednoducho vysunúť a vymeniť za novú. VOOPOO PNP II POD je kompatibilný so všetkými žeraviacimi hlavami typu PnP od Voopoo.

banner-zhavicea-voopoo-drag-h80s-cigareta

Balenie obsahuje aj dve žeraviace hlavy typu PnP pre dobrý ohrev, ktorý zvýrazňuje chuť e-náplní. Jednu s odporom 0,15Ω (PnP-TW15), ktorá je ideálna pre veľmi voľný poťah a druhá s odporom 0,3Ω (PnP-TW30) je určená pre lepšie vychutnanie e-liquidu s menšou dávkou pary a hitu.

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG70-80%, pre štýl Half-DL VG60-70%. Pred prvým použitím Podu, odporúčame počkať aspoň 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dostatočne nasiakla e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Drag H80S telo batérie 80W
  • 1x PnP II Pod 4,5ml
  • 1x PnP-TW15 0,15Ω žeraviaca hlava (55-70W)
  • 1x PnP-TW30 0,3Ω žeraviaca hlava (28-36W)
  • 1x kábel USB-C (5V/2A)

* E-liquid a batéria typu 18650 nie sú súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Podporovaná batéria: 1 x 18650 (nie je súčasťou)
Rozsah výkonu: 5 - 80 W
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Výstupné napätie: 3,2 - 4,2 V
Podporovaný režim: SMART / RBA / ECO
Objem: 4,5 ml
Určenie: DL / Half-DL
Nabíjanie: USB-C (5V/2A)
Rozmery: 123 x 32 x 26 mm
Materiál: Zinková a hliníková zliatina, koža, PCTG
Závit: Bez závitu

Promo video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis