Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

TPP-X Pod 5,5ml - Voopoo

Značka: Voopoo
€9,60 / ks €8 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - - - 23.3.2023 Zvoľte variant

Pod série TPP-X s objemom 5,5ml.

Kompatibilný s Voopoo TPP-X Pod Tank, Drag S/X Pro, Drag 3, Drag X Plus, TPP Pod Tank.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO TPP-X POD 5,5ML

Banner TPP-X Podu od Voopoo

TPP-X Pod je veľkokapacitný, ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 5,5ml, ktorý je v kombinácii so žeraviacimi hlavami TPP, určený pre tvorbu veľkých mrakov pary štýlom vapovania DL. Je vyrobený z kvalitného PCTG plastu a je opatrený magnetmi, pomocou ktorých sa dostatočne pevne spojí so základňou. Žeraviaca hlava sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné zatlačiť plastovú časť krytu plnenia, otočiť krytom a odklopiť silikónovú zátku.

TPP-X Pod je kompatibilný s platformami TPP aj PnP, je však nutné používať žhaviče TPP. Potom je možné použiť ho napríklad aj pri Drag X, Argus X atď.

Obsah balenia:

  • 1x TPP-X Pod 5,5ml

* Žhavič TPP nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Objem: 5,5 ml
Materiál: PCTG
Určenie: DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.