Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Guava Passion Fruit & Pineapple Longfill 15/60ml - Riot Squad

Neohodnotené
Značka: Riot Squad
€9,45 / ks €7,88 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Zmes guávy, marakuje a ananásu vo forme príchute typu longfill shake and vape.

15ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL RIOT SQUAD GUAVA PASSION FRUIT & PINEAPPLE

Riot Squad Punx Guava Passion Fruit & Pineapple - predstavte si seba oddychujúceho na nebeskej pláži. Tak táto exotická zmes marakuje, ananásu a guávy to dokáže!

Objem príchute je 15ml a tá sa nachádza v 60ml PET fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchute Riot Squad neobsahujú nikotín a sú vo fľaške predpripravené k doliatiu 45ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyššim podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 48 hod.), vznikne 60ml e-liquidu pre elektronické cigarety.

longfill-prichute-riot-squad-punx-web-banner

15/60ml longfill príchuť Riot Squad Guava Passion Fruit & Pineapple je súčasťou série Punx od známeho anglického výrobcu longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Riot Squad.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-náplní do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým e-liquidom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Riot Squad - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 15 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: ananás, guáva, marakuja
Výrobca: Riot Squad
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: