Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Doric 20

8 hodnotení
Značka: Voopoo
€20,40 / ks €17 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Pen s kapacitou batérie 1500 mAh, výkonom do 18 W a objemom podu 2 ml.

Štýl vapovania: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO DORIC 20 (18W/1500mAh)

Banner popisu e-cigarety Voopoo Doric 20

VOOPOO DORIC 20 je veľmi kompaktná elektronická cigareta, vyvinutá pre perfektné vykresľovanie chuti vyparovaného e-liquidu štýlom vapovania MTL. Má vstavanú batériu s kapacitou 1500mAh a jej maximálny výkon je 18W. Jej rúrkový tvar perfektne padne do ruky a jej veľkosť ju umožňuje nosiť všade so sebou. Používanie elektronickej cigarety Voopoo Doric 20 je naozaj veľmi jednoduché a sama si dokonca prispôsobí ideálny výkon pre odpor vloženej žeraviacej hlavy ale zároveň vám umožní voliť si aj medzi tromi režimami výkonu. Režim výkonu si navolíte pomocou tlačidla s LED diódou. Zostava obsahuje ITO Pod s objemom 2ml, ktorý je určený výlučne na MTL vaping a do ktorého sa vkladajú žeraviace hlavy série ITO.

banner ponuky farieb e-cigarety Voopoo Doric 20

Kompaktná e-cigareta VOOPOO DORIC 20 je vyrobená z kovu a PCTG plastu (ITO Pod) a je v ponuke v piatich elegantných farbách.

Banner batérie Doric 20

VOOPOO DORIC 20 má vstavanú batériu s kapacitou 1500mAh, ktorá sa nabíja pomocou rýchleho nabíjania cez moderný USB-C port (5V/1,5A). Na ovládanie e-cigarety slúži jediné tlačidlo. 5x stlačenie tlačidla v rýchlom slede za sebou cigaretu aktivuje/deaktivuje. 3x stlačenie tlačidla aktivuje možnosť nastavenia výkonu a následným stláčaním výkon meníte.

auto a manual aktivácia e-cigarety Voopoo Doric 20 - banner

DORIC 20 ponúka dva spôsoby aktivácie žeravenia a to aktiváciu potiahnutím priamo bez stlačenia tlačidla alebo aktiváciu držaním tlačidla. Pri oboch spôsoboch je produkcia pary vynikajúca a je len na vás, ktorý z nich si zvolíte resp., ktorý spôsob vám viac vyhovuje. Či už použijete tlačidlo alebo aktiváciu nádychom, zažijete MTL nádych s diskrétnym množstvom pary a pocitom ako pri klasickej cigarete. Na tele batérie je umiestnený regulačný krúžok prívodu vzduchu, ktorý vám umožní nastaviť si voľnejší alebo naopak užší poťah.

Ako je už u Voopoo zvykom, nemôžu samozrejme chýbať rôzne ochrany ako sú: ochrana proti príliš dlhému žhaveniu (10 sek.), skratu, prebitiu, nadmernému vybitiu alebo prehriatiu.

banner plnenia podu ITO Pod od Voopoo

V balení nájdete, okrem tela s batériou, aj spomínaný plastový (PCTG) ITO Pod s objemom 2ml. Ten slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žeraviaca hlava. Tá sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vybrať ho z tela batérie, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky umiestnenej na boku podu naliať e-liquid.

banner-zeraviace-hlavy-voopoo-ito

VOOPOO DORIC 20, respektíve jeho plniaci pod je kompatibilný s hlavami série ITO, ktoré ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete hneď dve z nich. Žeraviacu hlavu ITO-M2 s odporom 1Ω a ITO-M3 s odporom 1,2Ω. Obe sú určené pre nepriame poťahovanie do pľúc (MTL), kde prvý dokáže vyprodukovať väčšie množstvo pary s jemnejšou kresbou chuti a druhý menšie ale s jej výraznejšou kresbou.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x Doric 20 telo batérie 1500mAh (18W)
  • 1x ITO Pod 2ml
  • 1x žhavič ITO-M2 1Ω (10W-14W)
  • 1x žhavič ITO-M3 1,2Ω (8W-12W)
  • 1x kábel USB-C

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 1500 mAh
Rozsah výkonu: 8 - 18 W
Výstupné napätie: 3,2 -4,2 V
Rozsah odporu: 0,7 - 1,2 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/1,5A)
Rozmery: 124 x ø19 mm
Materiál: Kov, PCTG

Voopoo Doric 20/60 - promo Voopoo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis