Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-R2 Regular - 1,0ohm

Značka: Voopoo
€4,30 / ks €3,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Žhavič PnP s odporom 1Ω (10-15W), určený pre štýl MTL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus Air-GT-X-Pro, PnP MTL Pod, V.Suit, Vinci, Vinci Air-R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-R2 REGULAR (1Ω)

voopoo-pnp-r2-1-ohm-mtl-zhavic-banner

Žhavič s klasickou špirálkou (Regular), ktorý je určený pre štýl vapovania MTL cez PnP MTL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. V prípade Argus Air a série Vinci je to rovnaké, ale cez Argus Pod Cartridge, resp. Vinci Pod. Regular žhaviče sú dobre známe veľmi dobrým podaním chuti vyparovaného e-liquidu a PnP-R2 nie je výnimkou. Jeho odpor je 1Ω a ideálne pracuje v rozsahu 10-15W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-R2 - VG40-50%.

kompatibilné zostavy pre žhaviacu hlavu Voopoo PnP-R1

PnP-R2 Regular je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Žhavič bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo len v kombinácii s PnP MTL Podom (okrem Argus Air, ten má vlastný a iný typ podu). Samozrejme za predpokladu, že váš štýl vapovania bude MTL. Ak vami zakúpená zostava neobsahuje pod pre tento štýl, je možné si ho dokúpiť.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých ostatných dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

PnP žhaviče a pody - kombinácie - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-R2 Regular 1Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP MTL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Regular
Odpor: 1 Ω
Rozsah: 10 - 15 W
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.