Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag X New Color

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€42 / ks €35 bez DPH
Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Skladom Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
17.4.2024 - - 17.4.2024 17.4.2024 - 17.4.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Mód s výkonom do 80 W a objemom podu 4,5 ml.

Štýl vapovania: DL (základ), MTL (v prípade dokúpenia PnP MTL Podu).

Detailné informácie

Podrobný popis

POD MÓD VOOPOO DRAG X NEW COLOR (80W)

Pod mód Voopoo Drag X - banner

VOOPOO DRAG X je elektronická cigareta typu Pod Mód s nastaviteľným výkonom až do 80W. O výkon, extrémne rýchlu odozvu a takmer okamžité žhavenie sa stará čip novej generácie Gene.TT. Vydarený je aj úplne nový systém prúdenia vzduchu. Zostava obsahuje veľkokapacitný, ľahko vyberateľný a plniteľný PnP DL Pod s objemom 4,5ml a všetko potrebné k tvorbe obrovských mrakov pary štýlom vapovania DL. Drag X je však aj niečo viac, môžete ho totiž veľmi ľahko prispôsobiť aj pre iný štýl vapovania. Po dokúpení PnP MTL Podu a vhodného žhaviča, bude z neho vynikajúca elektronická cigareta s vymeniteľnou batériou pre štýl MTL. Po dokúpení PnP RTA Podu, budú zasa nadšení vaperi, ktorí chcú niečo iné ako továrenské žhaviče. Je možné dokúpiť aj Drag S/X 510 adaptér, ktorý zabezpečí, že na Drag X namontujete akýkoľvek žhaviaci systém, ktorý vlastní závit 510.

Voopoo Drag X v nových farbách - banner

Kompaktný a elegantný VOOPOO DRAG X je vyrobený z rôznych kvalitných materiálov. Pozornosti neujde luxusný a prepracovaný kožený poťah v ôsmich nových farbách. Telo módu je vyrobené z kvalitnej zinkovej zliatiny a celkový dizajn je inšpirovaný elegantným a okázalým konceptom športových vozidiel. Je v podstate výsledkom túžby spoločnosti Voopoo po inováciách, rýchlosti a bezpečnosti. Teraz v nových a ešte prepracovanejších dizajnoch.

banner-voopoo-drag-x-bateria-a-smart

POD MÓD VOOPOO DRAG X spolupracuje s jednou externou batériou typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorú viete nabíjať aj priamo v móde a to pomocou rýchleho 5V/2A nabíjania cez USB-C port. Je možné ju aj kedykoľvek vymeniť za plne nabitú a to pohodlne cez spodné dvierka. Ak chcete používať elektronickú cigaretu Voopoo Drag X štýlom DL na maximum, odporúčame používať batérie s vybíjacím prúdom ≥20 A. Na ovládanie elektronickej cigarety slúži farebný displej a tri tlačidlá. Displej je veľký, prehľadný a je plný informácií o nameranom odpore, nastavenom výkone, výstupnom napätí, počte potiahnutí a samozrejme aj o aktuálnom stave kapacity batérie.

Mód ponúka režimy SMART a RBA. SMART automaticky rozpozná vložený žhavič a sám nastaví najideálnejší výkon. Ten si môžete následne mierne upraviť a SMART si ho pri konkrétnom žhaviči bude stále pamätať. Režim RBA zasa využijete pri použití žhaviacej hlavy PnP-RBA, ktorá síce nie je súčasťou balenia, ale je možné si ju dokúpiť.

Výrobca Voopoo samozrejme nezabudol ani na bezpečnosť. Nechýba ochrana proti príliš dlhému žhaveniu (10 sek.), skratu, prebitiu, nastaveniu príliš vysokého výkonu, nadprúdu, nadmernému vybitiu, prehriatiu a ochrana v prípade opačného vloženia batérie.

Voopoo Drag X nove farby plnenie podu - banner

V balení nájdete, okrem samotného módu Drag X, plastový (PCTG) PnP DL Pod s objemom až 4,5ml. Ten slúži nielen ako nádržka e-liquidu, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid. Drag X je kompatibilný so všetkými podmi typu PnP od Voopoo a tie umožňujú rôzne štýly vapovania. Pre štýl MTL využijete PnP MTL Pod (2ml), pre štýly DL a Half-DL zasa PnP DL Pod (4,5ml), prípadne PnP RTA Pod (2ml).

voopoo-drag-x-nove-farby-zhavice-banner

VOOPOO DRAG X je kompatibilný so všetkými žhavičmi typu PnP a tie ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete dva z nich: žhavič PnP-VM6 s odporom 0,15Ω a žhavič PnP-VM1 s odporom 0,3Ω. Oba sú určené pre štýl DL, čiže pre priame poťahovanie do pľúc, kde prvý je totálnym mrakotvorcom a druhý menším, ale s o niečo lepšou kresbou chuti.

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie pre Drag X, umožňujúce konkrétny štýl vapovania.

drag-x-voopoo-mozne-zhavice-banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x mód Drag X 80W (bez batérie 18650)
  • 1x PnP DL Pod 4,5ml
  • 1x žhavič PnP-VM6 0,15Ω (60W-80W)
  • 1x žhavič PnP-VM1 0,3Ω (32W-40W)
  • 1x kábel USB-C (5V/2A)

* E-liquid a batéria 18650 nie sú súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Podpoovaná batéria: 1 x 18650 (nie je súčasťou)
Rozsah výkonu: 5 - 80 W
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Podporovaný režim: VW / SMART / RBA
Objem: 4,5 ml
Určenie (zostava): DL / Half-DL
Určenie (možné): MTL / Cloud Chasing
Nabíjanie: USB-C (5V/2A) / Externé
Rozmery: 124 x 32,5 x 28 mm
Materiál: Zinková zliatina, koža, PCTG

Voopoo Drag X - recenzia Godwin (CZ)

Voopoo Drag X - recenzia MARTINI Vapes (CZ)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis