Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag S

Tip
Neohodnotené
Značka: Voopoo
€42,60 / ks €35,50 bez DPH
Skladom Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 - - - - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Mód s kapacitou batérie 2500 mAh, výkonom do 60 W a objemom podu 4,5 ml.

Štýl vapovania: DL (základ), MTL (v prípade dokúpenia PnP MTL Podu).

Detailné informácie

Podrobný popis

POD MÓD VOOPOO DRAG S (60W/2500mAh)

Elektronická cigareta Voopoo Drag S - úvodný banner

VOOPOO DRAG S je e-cigaretou typu Pod Mód s kapacitou vstavanej batérie 2500mAh a nastaviteľným výkonom 5 - 60W. O výkon, extrémne rýchlu odozvu a takmer okamžité žeravenie sa stará čip novej generácie Gene.TT. Vydarený je tiež nový systém prúdenia vzduchu. Zostava obsahuje veľkokapacitný, ľahko vyberateľný a plniteľný PnP DL Pod s objemom 4,5ml a všetko potrebné pre štýl vapingu DL. Drag S je však aj niečo viac, môžete ho totiž ľahko prispôsobiť aj pre iný štýl vapovania. Napríklad po dokúpení PnP MTL Podu a vhodného žhaviča, môže byť vynikajúcou elektronickou cigaretou pre štýl MTL. PnP RTA Pod zasa poteší vaperov, ktorí uprednostňujú niečo iné ako továrenské žhaviče. Dokúpiť si tiež môžete adaptér Drag S/X, pomocou ktorého budete vedieť na Drag S namontovať akýkoľvek iný žhaviaci systém so závitom 510.

Banner s ponukou farieb e-cigarety Voopoo Drag S

Kompaktný a elegantný VOOPOO DRAG S je vyrobený z rôznych kvalitných materiálov a je do detailu prepracovaný. Pozornosti neujde luxusný kožený poťah v siedmych farbách. Telo módu je vyrobené z kvalitnej zinkovej zliatiny a celkový dizajn je inšpirovaný elegantným a okázalým dizajnovým konceptom športových vozidiel, ktorý je výsledkom túžby spoločnosti Voopoo po inováciách, rýchlosti a bezpečnosti.

Banner Voopoo Drag S - kapacita batérie a režim Smart

VOOPOO DRAG S má vstavanú batériu s kapacitou 2500mAh, ktorú nabijete pomocou rýchleho nabíjania cez moderný USB-C port (5V/2A). Na ovládanie Dragu S slúži farebný displej a tri tlačidlá. Displej je dostatočne veľký a prehľadný a je plný informácií o aktuálnom režime, nameranom odpore, nastavenom výkone, výstupnom napätí, počte potiahnutí a aj o aktuálnom stave kapacity batérie.

Mód ponúka režimy SMART a RBA. SMART automaticky rozpozná vložený žhavič a sám nastaví najideálnejší výkon. Ten si môžete následne upraviť podľa potreby a SMART si ho pri konkrétnom žhaviči bude pamätať. Režim RBA zasa využijete pri použití žhaviča PnP-RBA (nie je súčasťou balenia).

Výrobca Voopoo samozrejme nezabudol na bezpečnosť. Nechýba ochrana proti príliš dlhému žhaveniu (10 sek.), skratu, prebitiu, nastaveniu príliš vysokého výkonu, nadprúdu, nadmernému vybitiu a prehriatiu.

Elektronická cigareta Voopoo Drag S plnenie a pody - banner

V balení nájdete, okrem módu Drag S, aj spomínaný plastový (PCTG) PnP DL Pod s objemom až 4,5ml. Ten slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vybrať ho z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid. Drag S je kompatibilný so všetkými podmi typu PnP od Voopoo, ktoré umožňujú rôzne štýly vapovania. Pre štýl MTL využijete PnP MTL Pod (2ml), pre DL a Half-DL zasa PnP DL Pod (4,5ml), alebo PnP RTA Pod (2ml).

Banner dostupných žhavičov pre e-cigaretu Voopoo Drag S

POD MÓD DRAG S je kompatibilný takmer so všetkými žhavičmi typu PnP od Voopoo, ktoré ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete hneď dva z nich. Žhavič PnP-VM5 s odporom 0,2Ω a žhavič PnP-VM1 s odporom 0,3Ω. Oba sú určené pre priame poťahovanie do pľúc (DL).

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania. Možné kombinácie pre Drag S sú zobrazené výraznejšie.

Vhodné PnP žhaviče a pody pre e-cigaretu Voopoo Drag S Pod Mód

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x mód Drag S 2500mAh (60W)
  • 1x PnP DL Pod 4,5ml
  • 1x žhavič PnP-VM5 0,2Ω (40W-60W)
  • 1x žhavič PnP-VM1 0,3Ω (32W-40W)
  • 1x kábel USB-C (5V/2A)

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 2500 mAh
Rozsah výkonu: 5 - 60 W
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Podporovaný režim: VW / SMART / RBA
Objem: 4,5 ml
Určenie (zostava): DL / Half-DL
Určenie (možné): MTL
Nabíjanie: USB-C (5V/2A)
Rozmery: 116 x 32,5 x 28 mm
Materiál: Zinková zliatina, koža, PCTG

Voopoo Drag S - recenzia MARTINI Vapes (CZ)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis